Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Igalo - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Igalo ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Bohaté programy hotelových komplexov zabezpečujú, že sa turisti určite nudiť nebudú. Zabaviť sa dá aj v baroch a v kluboch. Bohatší nočný život je však možné nájsť až v susednom letovisku Herceg – Novi. Tiež je v mestečku možné naraziť na niekoľko reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické, miestne špeciality. Preslávené sú predovšetkým jedlá z morských živočíchov. V noci sa tu organizujú aj diskotéky. Najviac obchodov sa nachádza na plážovej promenáde Pet Danica.

Letovisko Igalo je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. V okolí mesta sa nachádza viacero zaujímavostí.

Letovisko Igalo ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na plážach sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Odporúča sa aj cyklistika, pre ktorú tu sú vybudované výborné podmienky.

Igalu sa vďaka liečivej minerálnej vode liečia svalové a pohybové ochorenia, bolesti chrbta a kĺbov. Na liečbu sa používa aj miestne rádioaktívne bahno. Turistov priťahujú miestne kúpaliská, ktoré sa plnia minerálnou vodou.

Igalo je ideálne miesto pre pokojnú dovolenku. Okrem relaxu a oddychu, mestečko ponúka aj kúpeľné možnosti. Odporúča sa všetkým, ktorý majú problémy s kosťami, kĺbmi a svalmi alebo starším dovolenkujúcim.