Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Bečiči - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Bečiči ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Bohaté programy hotelových komplexov zabezpečujú, že sa turisti určite nudiť nebudú. Nachádzajú sa tu iba dva nočné kluby a niekoľko barov. Bohatší nočný život je možné nájsť vo vedľajšom letovisku Budva. Spojenie medzi Budvou a Bečiči je možné pomocou turistického elektrického vláčika, ktorý jazdí až do neskorých hodín.  Tiež je tu možné naraziť na niekoľko reštaurácii, v ktorých je možné ochutnať typické, miestne špeciality. Preslávené sú predovšetkým jedlá z morských živočíchov. Dokonca sa tu nachádza jedna z najznámejších reštaurácii v Čiernej Hore - Traja rybári. V noci sa tu organizujú aj menšie diskotéky. V centre Bečiči, predovšetkým popri plážovej promenáde, je možné naraziť na niekoľko obchodov, butikov či malých stánkov so suvenírmi.

Letovisko Bečiči je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. V okolí mesta sa nachádza viacero zaujímavostí. Samotné Bačiči neponúka skoro žiadne pamiatky, najstaršou zachovanou stavbou je kostol sv. Tomáša zo 14. storočia.

Bečiči ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Miestne pláže sú dokonca ocenené Modrou vlajkou za čistotu prostredia a úroveň služieb. Priamo na plážach sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Každoročne sa tu organizuje aj turnaj v beach volejbale, ktorý býva po väčšine v auguste. Odporúča sa aj cyklistika, pre ktorú sú tu vybudované výborné podmienky. V mestečku je možné navštíviť aj miestny letecký klub a pozrieť si celú oblasť z výšky.

Bečiči ponúka dnes ideálne podmienky pre dovolenku. Mediteranska klíma a 220 slnečných dní v roku ponúkajú príjemný pobyt a odpočinok každému počas celého roka. Odporúča sa aj rodinám s malými deťmi.