Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Sutomore - Aktivity

  • Zájazdy
  • Autobusy
    Odkiaľ
    Kam
    Odchod
  • Knihy

Letovisko Satumore ponúka svojim návštevníkom služby na výbornej úrovni. Bohaté programy hotelových komplexov zabezpečujú, že sa turisti určite nudiť nebudú. Zabaviť sa dá aj v baroch a v kluboch. Bohatší nočný život je však možné nájsť až v Bare. Tiež je v mestečku možné naraziť na niekoľko reštaurácii, v ktorých ochutnáte typické, miestne špeciality. Preslávené sú predovšetkým jedlá z morských živočíchov. V noci sa tu organizujú aj diskotéky. Najviac obchodov sa nachádza na plážovej promenáde.

Satumore je aj dobrý východiskový bod pre spoznávanie ostrova. V okolí mesta sa nachádza viacero zaujímavostí. No samotné Satumore ukrýva pekné pamiatky ako napr. kostol sv. Tekly z 8 storočia, zrúcaniny tureckej pevnosti na vrchu Golobrdo, kláštor Bogorodica Ratačka na myse Ratac alebo aj pozostatky benátskej pevnosti Haj-nehaj z 15. storočia.

Stredisko Satumore ponúka ideálne podmienky pre športové aktivity. Priamo na plážach sa dá prenajať ležadlo a je možné tu vyskúšať veľké množstvo plážových atrakcií a množstvo vodných a plážových športov. Obľúbené je vodné lyžovanie, windsurfing, vodné skútre či plachtenie. Skoro každý hotel má väčší bazén. Odporúča sa aj cyklistika, pre ktorú tu sú vybudované výborné podmienky.

Letovisko ponúka prekrásne pláže, dobré športové podmienky a je ideálne pre pokojnú rodinnú dovolenku.